O T E M P O R A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wining and dining, drinking and driving, excessive buying, overdosing and dying
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 paplūdimys

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 12:38 pm

Paliksėjo kalusydama jo, žinoma labai jau gniaužė širdį ir nenorėjo jo paleisti. Jam pasakius, kad viską gerai apmastytų tai ir pradėjo mastyti. Atsimerkus pažvelgė ir jau tikėjosi, kad jis išėjo, bet pamatė, akd jis dar netoliese vaikštinėja. Galvojo, kad Šonas yra ją įskaudinęs ir ar tikrai nori su juo būti. Suspaudė kumščius ir atsistojus nuėjo prie jo ir sugriebė jį už rankos ir atsuka į save, - Nieko nebeklausk, - papurtė galvą ir įsisiurbė jam į lūpas. Nors nieko ji taip ir nenusprendė normaliai, bet tiesiog norėjo pasiduoti impulsyvumui.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 12:47 pm

Vaikštinėj pakrantę rankas susikišęs į kišenes r spoksodamas į jūrą. Tiesiog užsimąstęs apie visus jos žodžius, visas jų kalbas, jų santikius. Jau ėmė gailėtis kam viska pasakė, kad tai buvo kvailiausiais jo poelgis kai pajuto kai yra ištraukiama jo ranka iš kišenės ir nė nespėjosureaguot kai jau buvo bučiuojamas. Jis aišku nesipriešino bet mintise kiek susimėtė. nelabai suprato kas čia vyksta, juk ką tik buvo vejamas, atstumiamas o dabar vėl jaučia tas saldžias lūpas nuo kurių niekaip neina atsitraukti. Tiesiog apsivijo jos liemenį ir atsakė į jos bučinį ne kiek karštai bet saldžiai į visos meilės kuria jai juto
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 12:51 pm

Pajusdama jo atsaką tikrai suprato, kad nesigailės dėl šito. Bučiavosi saldžiai ir taippat parodydama visą tą meilę kurią jam jautė. Apsivijo rankomis aplink kaklą ir šypsojosi sau mintyse. Dabar tikrai jautėsi laiminga ir nedvejojo nei sekundei. Truputį atsitraukė ir nusišypsojo, - Nepyksti už tokį mano poelgį? - kilstelėjo antakį, išmesdama apgailestaujantį žvilgsnį. Žvelgė jam į akis ir dar pagalvojo, kad neištvertų jeigu jis dabar tiesiog atsuktų jai nugarą. Prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 1:04 pm

Juto jos saldžias lūpas, tą meilę kuria ji juto jam tiesiog juto per bučinius ir šiuo metu buvo tikrai laimingas. Jau buvo nebesvarbu kas bus veliau. Tebunie kad ir karas, svarbu kad ji dabar čia ir su juo. Žinojo kad jie elgiasi negerai bet jam juk px viskas. Svarbu gauna tai ko nori, o dabar jis norėjo jos daugiau nieko. Atsitraukus aji šyptelėjo vis dar laikydamas ją glėbyje. - Brangute ant tavęs neimanoma pykt juk pati puikiai tai žinai. Tuo labiau aš nemoku to daryt-keista bet jis šypsojosi. turbūt norėjo pamiršt tai kad ji jau rytoj bus su kitu.
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 5:18 pm

Šypsojosi ir palinksėjo galva, - Įmanoma ant manęs pykt, bet vat pats kaltas, kad nemoki, - nusijuokia ir pakšteli jam į lūpas, nes labai jau viliojamai jos atrodo. Palinguoja truputį ir patampo už rankos Ianą. Atsidūsta ir nužvelge paplūdimy, tada vėl atsisuka į I`, - Gal einam iš čia, šaltoka man darosi, - patempe lūpytę ir žiūri į jo užburiančias akis. Dar prisiminusi, kad kažkur batukus už kelių žingsnių paliko, nuėjus pasiėma juos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 5:25 pm

-Na jei įmanoma tai reiškias reikės išmokt-nusijuokia ir ir tik išsišiepia po bučkio. Apsidairo -am jo reikėtų kur nor eit bet kur siūlai šį karta tu-palinksi įtikinamai taip. Viskas dabar pasiduoda jai ir tegul vdasi kur nori. Jai nuėjus prie batų pat sirgi nueina ir svus apsimauna. - tai turi pasiūlimų kur traukiam?
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 5:42 pm

- Ne, gal geriau nesimokyk, man patinka kai tu nepyksti ant manęs, - nusijuokia ir sužaibuoja akutėmis. Pagalvoja kur čia dabar būtų jauku ir smagu, nors žinoma su Ianu tai visur šitaip ir būtų. Patrukčioja petukais, - Einam pas mane? - nusišypso ir prišuoliuoja prie jo iš už nugaros, - Tiksliau tai tu eisi, o aš rodysiu kelią.. nors ne tu kelią žinai man atrodo, - palinksi ir taikosi, kaip čia lengviau užsiropšti jam ant nugaros. Nu rimtai ta Lilith audotoja yra, bet ką padarysi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 5:49 pm

-va va bus kai supyskiu tai bus tau-nusijuokia erzindamas ją. -o va tavo namai tinka kuo puikiausiai o kur jie lyg ir žinojau nes gi senai pažystami esam-nusijuokia ir kiek pažiri per petį. -Tai čia slėpsiesi nuo manęs?
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 5:57 pm

- Nebus man nieko, nepyksi, - papurto galvą vis dar su patempta lūpa. Panodina su ta makaulike savo ir vis dar mąsto kaip užkopus į tą kalną, tiksliau tai ant Iano nugaros. - Ką? - pasimetu pažiūri tam į akis, - Aš nesislepiu, aš bandau užkopti tau ant kupros ir išnaudoti tave kaip kupranugarį, - nutaiso rimtą veido miną, - Juk jei jau esu su tavim, tai riek naudotis proga ir išnaudot tave kol galiu, - nusijuokia, nes rimtai nelabai pavyko jau būt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 6:03 pm

Ot va imsiu kokį kartą ir supyksiu ir įdomu ką tu tada darysi man įdomu-kikena ir užverčia galvikę į dangų bet po kurio laiko apsisuka ir žvilgteli į ją šypsodamasis bet galiausiai pradeda juoktis -ėj ėj mane išnaudot? nu to dar nebuvo? kas man už tai a?-juokdamasis žiūri į ją
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 6:09 pm

- Užmėtysiu tave pagalvėm, - nusijuokia ir pažvelgia nekaltos mergaitės akutėm į jį kai atsisuka. Nusišypso angelo šypsena, kad net nekiltų noras jam pykti ant jos, - Tau už tai mano meilė, - nusijuokia ir palinksi bandydama įtikinti, kad čia geras pasiūlymas būt išnaudotam, - Gerai, jau geriau, neišnaudosiu, - pasilenkia pabučiuot jį, bet prie pat jo lūpų atsitraukia ir parodo liežuvį, - Einam jau? - išsišiepia iki debesų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 6:18 pm

-tada dar labiau galiu supykt nemanai?-nusijuokia ir susilydo nuo jos tokios šypsenos-tavo meilė skirta kitam vyrui tad siūlik ką kitą-akimirkai surimtėja bet greit vėl nusišypso ir jau manė kad gaus bučkį bet jai apgavus jį ją kiek pakuteno. -gerai jau gerai einam-sukikena ir paima jos ranką
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 EmptyŠt. 08 13, 2011 6:27 pm

Trukteli petukais, - Nemanau, tau juk patinka pagalvės, ypač jei aš jas metu į tave, - nusijuokia. Ir kiek susiraukia kai jis vėl apie tą kitą pasako. Papurto galvą, - Ne, mano meilė priklauso tik tau, - išsišiepia ir palinksi. Spusteli jo rankutę, - Einam, meile, - pabučkina jam į lūpas, kad nesupyktų ir šiaip labai gi gera ji yra. Nusiveda jį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





paplūdimys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
paplūdimys
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Papludimys
» paplūdimys
» paplūdimys
» paplūdimys
» paplūdimys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
O T E M P O R A :: konteineris-
Pereiti į: