O T E M P O R A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wining and dining, drinking and driving, excessive buying, overdosing and dying
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 paplūdimys

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6142
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: paplūdimys   paplūdimys EmptyAntr. 07 12, 2011 1:51 pm

...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyAntr. 08 09, 2011 6:20 pm

Po gan ilgo kelio nuo baro pagaliau jie atsiranda papludimyje
-na ką jei jūrą čia vadinas tai būų papludimys-nusijuokia ir žvilgteli į Lilith
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyAntr. 08 09, 2011 7:46 pm

Pažvelgia į jūrą tada į smėlį kuriuo vaikšto, - Taip, čia paplūdimys, - pasako nors ir taip jau aišku buvo.. nusijuokia tyliai ir pasižiūri į Ianą pagaudama jo žvilgsnį. Išsišiepia kai saulė ir pavelia jo plaukus. Vėl nusuka žvilgsnį į jūrą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyAntr. 08 09, 2011 8:55 pm

-ačiū už patvirtinimą-sukikena ir priglaudžia arčiau savęs ją ir pagavęs jos žvilgsnį nusijuokia ir pažiūri į jūrą. - Gal norėsi išsimaudyt?-vėl į ją atsisuka
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 9:47 am

Žiūri į banguojančią jūrą ir galvoja ar šaltas vanduo. Vėl pasuka galvą į Ianą ir trukteli petukais, - Nuogi? - pakilnoja antakius, žinoma net nerimtai paklausė, nes šiaip nesinorėtų nuogai bristi į šaltą jūrą. Prikanda lūpą ir pasižiūri sau po kojom į smėlį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 10:06 am

Pažiūri į ją su šypsena veide
-na šiaip siūliau su rūbais, bet jei jau nori taip nuoga tai žinok aš visiškai neprieštarauju-nuseka jos žvilgsnį ir tirinėja tą smėlį kuris tiek sudomino ją
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 10:38 am

Nusijuokia ir atitraukia žvilgsnį nuo smėlio, nes kažkaip po kelių sekundžių nuobodus pasidaro. Sukikena ir pažvelgia jam į akis, - Ne, - papurto galvikę, - Tu nuogas aš su drabužiais, - klastingai išsišiepia jį nužvelgdma, jau ir šiaip akimis nurenginėja, - Sutarta? - kilsteli antakius ir tikisi, kad sutiks su tokiu jos pasiūlymu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 10:41 am

Kai vėl į jį kreipiamasi ir dar tokiu klausimu skersai pažiūri prisimerkęs o galiausiai jau ir normaliai atsisuka
-žinok nieko nebus, arba abu arba nė vienas-išsišiepia taip gudriai pasakęs. Mato kaip jos akis jo kūnų laksto ir jamtai patinka. Pačio ranka nuslysta jos nugara ir sustoja ties užpakaliuku
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 10:46 am

Patempe lūpą, nes vis dėl to nepriėmė jis jos pasiūlymo. Apsidairo pažiūrėdama ar daug čia žmonių, ir neužmačius nė vieno išsišiepia. Pajaučia jo ranką ant savo subinuko ir sukikena. Apsivija rankomis aplink jo kaklą, - Kažkas nevaldo savo rankų? - kilsteli antakį žvelgdama jam į akis ir vėliau į jo lūpas. Pakšteli į jas ir rankomis nuislysdama pakiša jas po jo maike.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 10:51 am

Kol ji žvalgosi jis žvelgia tik į ją nes sena matė kad jie tik abu čia tėra. Jai apsikabinus šelmiškai šypsosi
-na nieko negaliu padaryt, jos daro ką panorėjusios ir manęs neklauso-nusijuokia ir pajautęs jos rankas šypsosi-na o tu taip pat jas sunkiai valdai kaip pastebėjau-sukikena nenutraukdamas jų akių kontakto
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 1:27 pm

Suklapsi akutėm ir sukikena papurtydama makaulę savo, - Aš tai jas jei norėčiau tai valdyčiau, - nusišypso ta pačia klastinga šypsenėle ir švelniai nagučiais brauko per jo pilvo presą, - Na nuogi gal neinam maudytis, nes dar gali pašalinei užmatyti, - nusijuokia ir nusirengia savo suknelę, likdama vien tik su apatiniais, nes juk nepa būtų maudytis su suknele... Nužvelgia Ianą ir ptimpteli jį už rankos ir žvilgteli jūros link, net šiurpas ją nukrečia pagalvojus, kad gali būti šaltas vanduo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 1:33 pm

-bet matau kad tu nenori ir man tai patinka-nusišypso ir spusteli jos užpakaliuką atsakydamas į jos nagučius ant savo preso. - šiuo metu esam vieni, bet gal ir tavo tiesa gali kas užklupti-nusišypso - jai atsitraukus nužvelgia ją kaip ji nusirenginėja tada pats stengdamasis neatsilikt pašalina maikę ir džinsus nuo svaęs. Patemptas už rnkos pradeda eit vandens link kiek dvejodamas bet tiksliai žino kad su ja tai jau tikrai nesušals.
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyTr. 08 10, 2011 1:38 pm

Sukikena ir palinksi, patinka o stiprios rankos. Linkteli nužiūrinėdama jį pusnuogį, iškart šypsena veide savaime Lilei pakyla. Vėl pažiri į vandenį, - Jei bus šalta, turėsi sušildyti, - įspėja jį ir greičiau nusitempia jį į vandenį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyŠt. 08 13, 2011 11:26 am

Atžingsniavo čia keikdamas visą pasaulį. Atsistojo iš plaukų papurtė plaukus ir nuo kūno valėsi likusi smėlį. Pasiėmė kelnes ir jas apsimovė. pradėjo jas segtis. Dar žvilgtelėjo į jūros pusę kurios pakrantėje palik Lili.
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyŠt. 08 13, 2011 11:35 am

Atėjo prie drabužių ir jo, pažvelgė jam į akis ir nežinojo ką pasakyti. Atsiduso ir pasiėmus drabužius pradėjo nusivalinėt smėlį ir vėliau rengtis. Apsirengus atsisuko į Ianą ir daugiau nebeištvėrus priėjo prie jo ir apsikabino stipriai, - Jis nėra man svarbesnis nei tu, - papurtė galvą, - Myliu tave ir noriu, kad tu būtai laimingas, bet su manim toks nebūsi, - tyliai pasakė ir padėjo smakrą jam ant peties.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyŠt. 08 13, 2011 11:49 am

Jau buvo apsivelkantis maikę ir ją apsivilkęs pamatė ją ir sustingo. Nebežinojo nei kur dėtis, nes tikrai manė kad ji lauks kol jis pasišalins. Kai buvo vėl apkabintas pasimetė vėl ne sjau buvo pasiryžęs tikrai dingt iš jos gyvenimo. Rankos nevalingai ėmė ir ją apsikabino-Pati puikiai žinai kad be tavęs toks nebūsiu, būsiu tiesiog paprastas šlaistūnas kaip buvo ir iki šiol. -atsiduso. - Lil juk esu matęs tavo tą Šona jis už amne jaunesnis, gražesnis ir net sexualesnis tad puikiai žinau kad tave jis labiau traukia ir visada jis bus tau pirmoj vietoj, visos mintis tavo tik apie jį-menkai šypteli. - O kas aš? Aš niekas, paprastas barmenas...-prisiminė kad jie kartu dirba. - Velnias reikės eit iš darbo nes kartu dirbt bus nebeimanoma, dar tokioj vietoj kai matysiu tave šokančia kitiems-glosto jos nugarą.
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyŠt. 08 13, 2011 12:08 pm

(eina na.. jau buvau parašius ir siunčiau, bet interas dingo :DD)

Atsiduso ir kiek pasimuistydama apsikabino jį stipriau, - Būsi, atsiras kokia kita mergina ir pamirši mane, įsimylėsi ir viskas, - šyptelėjo, nors dabar suprato, kaip skaudu jai būtų matyti jį su kita ir susivokė, kad jam tikriausiai tas pats galvoti jog ji bus su Šonu. Prunkštelėjo klausydamasi jo, - Jis jaunesnis tik vienais metais, ir nenusišnekėk, tu esi gražus, seksualus, protingas, mielas, geras ir tiesiog vedi kiekvieną merginą iš proto, - pakšteli jam į skruostą ir truputį atsitraukus pažvelgia jam į akis, - Aš tiesiog esu kvaimylėjau Šoną ir negaliu be jo, nors nesuprantu kaip ištversiu be tavęs, - suspaudžia lūpas, nekenčia ji savęs už tai, kad dabar skaudina Ianą, - Negalvok apie darbą, aš išeisiu, tau nieko nereikės daryt dėl manęs, aš padarysiu taip, kad pamirštai mane ir būtai laimingas, - išspaudė šypseną, žinoma ji norėjo jam tik ko geriausio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyŠt. 08 13, 2011 12:13 pm

-Klausyk Lil negali be jo tai ir būk su juo, taip gal kokia ir susirasiu bet visada galvosiu apie tave ir puikiai tai žinai. O dėl to tavo vaikino tai gali nesakyt man nes aš puikiai žinau kad niekad toks nebūsiu kaip jis. - menkai šyptelėjo ir atsišliejo nuo jos. - O dėl darbo tai palik viska kaip yra. Ištversiu ir matydamas tave. palik bent man šita malonumą jei tau negaila-atsidūsta. - Neatimk visiškai visko-žiūri į jos akis menkai šyptelėdamas.
Atgal į viršų Go down
Lilith Felton

Lilith Felton


Posts : 336
Join date : 2011-08-06

paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyŠt. 08 13, 2011 12:19 pm

- Gerai, - atsiduso ir pasitraukė nuo jo, - Bet žinai ir tu, kad tave myliu ir mylėsiu, - linktelėjo ir atsisėdo ant smėlio, pažvelgė į jį, ir nusišypsojo, - Jei taip nori, tai taip ir paliksiu, bet kentėsim abu viens kitą matydami ir negalėdami turėti, - nunarino galvą, nors žinoma galėjo jie abu viens kitą turėti, tai kiek kvailokai nuskambėjo tai ką ji pasakė. Užsimerkė ir tikėjosi, kad dabar jis jau išeis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys EmptyŠt. 08 13, 2011 12:29 pm

-pati puikiai žinai kad mano jausmai kad jau ir per tiek laiko nepasikeitė nepasikeis ir dabar, nesvarbu matysiu tave ar ne. Tave matydamas kaip tik geriau jausiuosi-menkai šypteli-o tu viska gerai tiesiog apmastyk ir pagalvok kuris tau svarbesnis-taria ramiu balsu tikėdamasis kad bent slapta visgi gal galės ją pasigrobt. pastoviniavo dar kurį laiką ir pradėjo eit papludimiu lėtai nė nesulaukęs ką ji pasakys. Niekur nedingo tiesiog vaikštinėjo ir mąstė apie viska
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: paplūdimys   paplūdimys Empty

Atgal į viršų Go down
 
paplūdimys
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» paplūdimys
» paplūdimys
» paplūdimys
» Papludimys
» paplūdimys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
O T E M P O R A :: konteineris-
Pereiti į: