O T E M P O R A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wining and dining, drinking and driving, excessive buying, overdosing and dying
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 KissKiss ;DD

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyKv. 11 26, 2009 5:07 pm

Pavadinimas ne į temą bet dzin. Nežinojau kaip pavadint ;D Bet neesmė.
Manyčiau manęs čia niekas nepažįsta, ir dėkoju savo smegenim, kad dažniausiai aprašymų nesikuriu. ;D Nes niekas (tikiuosi) nepasakys kokia esu nenormali ir nesveika. Nors mano manymu nedaug šie žodžiai ir skiriasi. O einant prie reikalo mano vardas Laurinta. Kvailų kvailiausias vardas, bet įpratau. ;DD Tai vat. Mano šaknys nežinau kur yra, bet aš gyvenu Joniškyje, bet tikiuosi neilgai ;D Gimiau 1996 metais, birželio pirmąją dieną, kuri buvo vėsi, o saulė vos lindo iš po debesų. Va taip. Gaila, gimtadienis dar kažkur toli. ;D Dievinu savo klasiokus, kurie leidžia patampyt už ausų ir plaukų. Bet čia ne į temą. Turbūt.
O šiaip aprašymų maniakė neesu, tai ir kurti jų nemoku.
Dažniausiai visi mano, kad esu kažkokia kokia neesu ;D O šiaip esu nesveikai nesveika, bet čia kaip kam atrodo. Kartais ir pasipūst moku ;D Bet stengiuosi prie nepažįstamų, ar mažai pažįstamų miela ir normali būt. Nenoriu reputacijos gadintis. ;D O šiaip, nesugebu kažko iki galo padaryt, net skypes nesusikuriu, tai mamos skolinuosi ;D Tiksliau atėmiau iš jos, nes mama ten nebesusigaudo. Turbūt draugai norėtų, kad skypes nebūtų, o joje manęs ;D Nes nespėja atrašinėt, o kartais ir neatrašo. ;D Myliu viską, bet su saiku, tik to saiko neturiu mėtinei ir vaisinėms arbatoms ;D Dažniausiai(arba visada) per greitai prisirišu prie žmonių. Tai nežinau čia gerai, ar blogai, bet turbūt blogai ;DD
O šiaip nemėgstu taikytis prie kitų, darau ką noriu, kada noriu ir kaip noriu ;D Nemėgstu kai man vadovauja, dažniausiai laukiu kol bus žodis "Prašau" arba "Ačiū". ;D
O šiaip nekenčiu lydytis dėl gražių bernų per tv, nes žinau, kad išsilydysiu ;D Be to kankinu ranką, ir mokinuos piešti, kažkada svajojau su klasioke užsiimt dizainu ;D Balso nelavinu, kažkada tik šokius lankiau, bet kadangi mokytoja nieko nemokino tai šliaužiau iš ten.
Tai vat. Rašau daug, bet nieko gero. Kaip visada ;D Nemoku minčių išdėliot. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyKv. 11 26, 2009 5:26 pm

man patiko ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyKv. 11 26, 2009 5:32 pm

Kas? ;DD Nū kad ir kas čia patiko ačiū ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyKv. 11 26, 2009 5:46 pm

nū tu ir aprašymas tavo ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyKv. 11 26, 2009 6:08 pm

Nejaugi? ;D
Bet vistiek tai taip mielaaa ;DDD
Atgal į viršų Go down
Skye Rexford
like some, love some, trust none!
Skye Rexford


Posts : 3506
Join date : 2009-01-12
Miestas : Otempora
Veikėjo išvaizda : Amber Heard

KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyKv. 11 26, 2009 6:17 pm

o, dar viena nesveika XDD jėgaa XDDDD
Atgal į viršų Go down
https://otempora.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyKv. 11 26, 2009 6:26 pm

O, galėsim rengt nesveikų bobulių vakarėlį ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyŠt. 11 28, 2009 1:55 pm

Hey, sveika atvykus, tai yra nesveika atvykus xD. Fainas aprašymas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD EmptyŠt. 11 28, 2009 2:02 pm

Labū ;D Tiksliai pasakyta ;DD
Dėkui. ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





KissKiss ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KissKiss ;DD   KissKiss ;DD Empty

Atgal į viršų Go down
 
KissKiss ;DD
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
O T E M P O R A :: konteineris-
Pereiti į: