O T E M P O R A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wining and dining, drinking and driving, excessive buying, overdosing and dying
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 I am addicted to wasting time

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Collin Maguire




Posts : 2116
Join date : 2009-11-20

I am addicted to wasting time Empty
RašytiTemos pavadinimas: I am addicted to wasting time   I am addicted to wasting time EmptyKv. 06 24, 2010 1:35 pm

Rusnė. Iš Klaipėdos. Balandžio 27d. švenčiau savo super sweet 14een b-day. Lankau Vydūno šūlią, kitais mokslo metais būsiu 8-okė. Apskritai paėmus, esu piktas žmogus, todėl geriau su manim nebendraukit XD Ne, šiaip esu linksma aš labai, bet tik kai matau reikalą tokia būt XD Ir myliu aš dažniausiai visus... nors to ir neparodau XD Aha, ir dar extremalė esu. Diiidelė. XD
Aha. Tai va, esu labai didelė įvairių holivudinių serialų maniakė, bet nevardinsiu kurių, nes ir taip manau dauguma žino XD Jei nežino, gali paklaust. Taip pat laaabai mėgstu ledus; vasarą ir viską kas su ja susiję; eiti miegoti paryčiais, o keltis vidury dienos; pusę dienos kalbėtis telefonu; skaičiuoti dienas iki atostogų; skaityti; twitter; skanius kvepalus; salotas su tunu; Klaipėdos sienamiestį; įvairius filmus, kuriuos lengva žiūrėti; muziką mėgstu, bet nevardinsiu kokią XD; dievinu s ū r į; Daugiau nepamenu, mano mėgstamų dalykų sąrašas nuolat pildos.
Šiaip labai nemėgstu žmonių, kurie apsimeta idiotais, nors tokiais nėra. Nu, aišku tuo pačiu nemėgstu žmonių, kurie apsimeta protingesniais, nei iš tiesų yra :not impressed: Dar tokių, kurie apsimeta tuo, kuo jie nėra; n u o l a t geriančių, nes su jais būna nebeįmanoma susišnekėt :DD Tokių, kurie gyvena pagal kažkokią susikurtą tvarką, taisykles, niekada joms nenusižegia ir dėl to dažniausiai būna nuobodūs. Negaliu pakęsti dirbtino juoko ir apskritai, kai bet kas žmoguje yra netikra. :pestered: Ai, ir dar, žiauriai negaliu pakęsti, kai žmogus yra visiškas beraštis :DD Mane nervas ima skaitant žinutes, kur nėra skyrybos ženklų ir panašiai XD
Tai va, o l a b i a u s i a i n e k e n č i u pirmadienių; matematikos (math is stupid. not me); fizikos; biologijos; įvairių kaimiečių forsų/fifų, kurie mane pamatę gatvėj rankom trina. gaš, jei mano plaukai raudoni, dar nereiškia, kad jiems rankas sušildysiu, ar pinigų atnešiu :huh: nors iš esmės, man jie netrugdo, jeigu jiems lengviau pasidaro pamačius ryžą personą, tai tegu XD; šalčio; panų, kurios primetinėja kales ir dėl to jaučiasi kietos. Gal dar ko nors l a b a i nemėgtu, bet neatsimenu dabar. Atmintis mano trumpa :huh:
Turiu daug svajonių ir įvairių siekių ir iki tol, kol sulauksiu savo paskutinės dienos, žadu visa tai įgivendinti XD : apkeliauti (bent jau) Europą; iššokti iš lėktuvo su parašiutu; iššokti su guma nuo bokšo ar dar kokio aukšto pastato; pasidaryti tatuiruotę (dėl įdomumo); išsikraustyti gyventi į užsienį (dar nežinau kur, bet Lietuvoj likti aš nenoriu); pradėti idealiai mokytis, kaip kad prieš metus su viršum; įkirsti matematiką ir fiziką; auginti haskį; išmesti pc pro langą :rock:
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6147
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

I am addicted to wasting time Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am addicted to wasting time   I am addicted to wasting time EmptyKv. 06 24, 2010 1:39 pm

"you're crazy and that's why i love youuu" :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



I am addicted to wasting time Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am addicted to wasting time   I am addicted to wasting time EmptyKv. 06 24, 2010 2:10 pm

Michelle Court rašo:
; panų, kurios primetinėja kales ir dėl to jaučiasi kietos. :
MLDC!!! :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



I am addicted to wasting time Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am addicted to wasting time   I am addicted to wasting time EmptyKv. 06 24, 2010 2:43 pm

Rachel, nu okey okey, tiesa :DD i love you too, honey :DD
Scarlett, žinauu :DD
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6147
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

I am addicted to wasting time Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am addicted to wasting time   I am addicted to wasting time EmptyKv. 06 24, 2010 3:29 pm

rawr :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



I am addicted to wasting time Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am addicted to wasting time   I am addicted to wasting time EmptyŠt. 06 26, 2010 3:11 pm

murr:D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



I am addicted to wasting time Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am addicted to wasting time   I am addicted to wasting time EmptyŠt. 06 26, 2010 9:25 pm

meow :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I am addicted to wasting time Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am addicted to wasting time   I am addicted to wasting time Empty

Atgal į viršų Go down
 
I am addicted to wasting time
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» claim time

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
O T E M P O R A :: konteineris-
Pereiti į: